poniedziałek, 8 września 2014

PIJANI PALANCI

 

Przepraszam, ale trudno mi tego nie skomentować. PIJANY KIEROWCA to jakiś sarkastyczny oksymoron! Płakać mi się chce, ręce opadają kiedy słyszę, że jakiś kompletny debil, któremu w głowie wszy w ping-ponga grają - zabił. W dodatku zabił kobietę w ciąży, która jechała z całą rodziną. I jak tu nie słuchać upierdliwej rodzinki, która z domu nie pozwala Ci wyjść samemu, chuchają i dmuchają na Ciebie, obchodzą się z Tobą jak z jajkiem? No denerwujące i uciążliwe na co dzień, bo myślę sobie "ciąża to nie choroba", ale kiedy oglądam wiadomości i słyszę ile bezmózgich stworzeń chodzi po świecie, to się człowiek zaczyna zastanawiać, czy nie lepiej się uziemić. Dla dobra dziecka. Dla dobra rodziny. I swojego w końcu. Jak to możliwe, że dopiero za trzecim razem go zamkną?! Co to za chory system, że bezdomnego, który ukradnie bułkę, bo głodny, wsadzą na trzy lata, a takiemu palantowi dadzą tylko zakaz prowadzenia samochodu?! Co to za chory system pytam?! Za drugim razem już powinni go zaciągnąć do jakiegoś kamieniołomu, kopalni, niech się chłop wykaże, rozładuje emocje w czynie społecznym. Brak mi słów... Nie jestem sobie w stanie nawet wyobrazić, co czuje rodzina. 

Człowieku, piłeś - nie jedź! Proste jak budowa cepa. MYŚLENIE NIE BOLI.

6 komentarzy:

 1. Na takich ludzi brak słów. Albo inaczej na usta cisną się sama niecenzuralne słowa.
  To ogromna tragedia dla rodziny. :(((

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety dla niektórych to nie jest takie proste... szkoda tylko, że na tym cierpią niewinni ludzie! :(
  Po prostu brak mi słów. Byłam pewna, że wsadzą go do więzienia... Polskie prawo jest do dupy! ;(

  OdpowiedzUsuń
 3. W USA dostałby 25 lat więzienia, w Polsce dostanie pewnie ze 2 i zakaz prowadzenia pojazdu. Nasz system jest chory. Nawet nie próbuję sobie wyobrazić, co czuje rodzina, co czuje mąż i 3-letnie dzieciątko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Idiotów nie brakuje - zwłaszcza na drodze. Potem z ludzi dopiero robią się królowie dróg. Nie wiem, jak nierówno trzeba mieć pod sufitem, by przy ograniczonym czasie reakcji, pewnej nieświadomości wsiąść za kółko. Nigdy tego nie zrozumie, ale jak widać - inni nie mają z tym problemów. Szkoda zwyczajnie ludzi, niczego winnych...

  OdpowiedzUsuń
 5. To jest masakra i zmora dzisiejszego świata: brak myślenia właśnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. no masz zupełną rację , tymbardziej że tyle się trąbi o tym

  OdpowiedzUsuń